جوش صورت - محصولات ضد دمودکس آنجکس

آکنه

آکنه یا جوش صورت یک عارضه پوستی گسترده است. در مقالات بسیاری این عارضه و انواع جوش های صورت مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته اند.

جوش صورت و بطور کلی آکنه روی بدن، یکی از عام ترین مشکلات پوستی است که می توان گفت تقریباً همه افراد در طول زندگی خود حداقل یکبار به آن دچار می شوند.

جوش در افراد مختلف با سنین و جنسیت های مختلف دیده می شوند. با آنکه نگاه و تفکر غالب بر این باور است که جوش مرتبط به دوران جوانی است. به جرأت می توان گفت جوش میتواند در هر سنی رخ دهد.

 

انواع جوش:

عبارت جوش  بسیار کلی است و می توان انواعی را برای آن در نظر گرفت. جوش هایی که در اثر بسته شدن منافذ پوست ایجاد می شوند. که خود این ها تحت عوامل زیر هستند:

آکنه معمولاً تحت تأثیر هورمون های جوانی رخ میدهد، اما بزرگسالان نیز ممکن است آن را تجربه کنند.

دسته بندی جوش ها براساس التهابی و غیر التهابی بودن شامل موارد زیر است:

به خاطر داشته باشید که ممکن است همزمان چند نوع از این آکنه ها روی پوست شما باشد.

آکنه های سر سیاه و سر سفید غیر التهابی:

آکنه های غیر التهابی معمولاً ایجاد ورم نمی کنند. این ها بسیار شایع هستند، پوست مرده می تواند خود باعث اینگونه آکنه ها شود. استفاده از پاک کننده های پوست معمولاً به این جوشها خاتمه میدهد.

جوش التهابی:

آکنه های قرمز متورم همگی در این دسته قرار دارند. سلولهای مرده پوست، بسته شدن منافذ پوست، باکتری ها میتوانند عامل این گونه آکنه ها باشند.

جوش های ریز Papules:

جوش های ریز صورتی و یا قرمز در اثر شکستن دیواره اطراف منافذ پوست ایجاد میشود. این جوش ها معمولاً دردناک میباشند.

آکنه های چرکی Pustules:

این جوش ها معمولاً به دلیل بسته شدن منافذ پوست ایجاد شده و درون آنها چرک جمع می شود. رنگ این نوع جوش ها معمولا قرمز است. این نوع جوش ممکن است راس غدامی سفید یا زرد رنگ داشته باشد.

برآمده nodules:

تفاوت این جوش ها با دونوع قبلی در عمق آنها است. این نوع جوش ها تا عمق بیشتری از پوست را درگیر می کنند.

ملتهب cysts:

عمق این نوع جوش از نوع nodules بیشتر است. معالجه این نوع جوش بدون مشورت پزشک تقریباً غیر ممکن است.

کنه دمودکس و آکنه:

ارتباط مستقیمی بین جوش و تراکم بالای دمودکس وجود دارد.

تراکم دمودکس در افراد دارای جوش در مقایسه با افراد فاقد آن به نسبت موثری بیشتر است.

42.6% از افراد دارای آکنه دارای تراکم بالای دمودکس بودند، این عدد را در برابر 12.3% از افراد فاقد آکنه که تراکم بالای دمودکس را نشان داده اند قرار دهید.

سوابق بیماری در افراد و مشکلاتی مانند مصرف الکل در گذشته نیز میتواند باعث تشدید جمعیت دمودکس بر روی بدن و موی سر شود.

همه ما میدانیم که آکنه و جوش هزاران هزار علت ممکن است داشته باشد.

آکنه صورت را چطور از بین ببریم

عوامل مؤثر بر روی جوش صورت و بدن:

اما نمی توان این نکته را نیز نادیده گرفت که با توجه به همه این موارد باز هم در بیشتر افرادی که ازجوش رنج می برند جمعیت و تراکم دمودکس ها بطرز معنی داری از افراد فاقد آکنه بیشتر است.

با توجه به اینکه همه می دانیم این مایت های دمودکس چگونه فعالیت می کنند. دلیل وجود ندارد که نپذیریم حذف این مایت ها از روی پوست و مو، میتواند به روند بهبود جوش ها کمک کند. قطعاً همراهی این روند با روش های دیگری مثل اصلاح رژیم غذایی و خواب کافی، بسیار مؤثر تر است.

بنابرای شکی نیست که حذف و کم کردن جمعیت دمودکس های روی پوست و موی سر میتواند به سلامت پوست ما کمک شایانی بنماید. در مسئله بهداشت فردی همواره پزشکان توصیه میکنند که فرد کلیه موارد بهداشتی را رعایت کند. به اصطلاح  هرگز یک عامل مشخص برای بروز یک عارضه پوستی وجود ندارد  و این تجمع عوامل مختلف است که باعث بروز یک عارضه پوستی می شود.

ادعای ما این است که یکی از این عوامل دمودکس است. که حذف آن از روی پوست به پوست شما کمک خواهد کرد. که از سلامت بهتری برخوردار باشد. مجدداً متذکر میشویم که رعایت اصول بهداشتی دیگر در کنار حذف دمودکس ها ضرورتی انکار ناپذیر است. مثال : شما نمیتوانید روزانه حجم بالایی از چربی را مصرف کنید و انتظار داشته باشید که حذف دمودکس تمام مشکلات پوست شما را حل کند.

پیشنهاد آنجکس به افرادی که با مشکل آکنه روبرو هستند:

تست دمودکس

از مشکلات پوست یا مو رنج میبرید؟ شاید علت این مشکلات دمودکس ها باشند. با تست آنلاین ما صد در صد مطمئن شوید.
جهت انجام تست سنجش میزان تراکم دمودکس مایت ها از این لینک استفاده کنید.

تست دمودکس


مقالات پوست

مقالات مرتبط

ul > .bdt-post-list-item; delay: 350;”>

مطالب بلاگ

سایر مقالات

ul > .bdt-post-list-item; delay: 350;”>