تاریخچه آنجکس

شرکت آنجکس (با مسئولیت محدود) ، در تلاش است تا به از معدوم کردن انگل های دمودکس و بهبود مشکلات مرتبط با پوست و موی مردم در سراسر جهان کمک نماید. آنجکس محصولاتی را تولید کرده است که در کمک به پیشگیری و نابود کردن انگل‌های دمودکس بسیار مؤثر می‌باشند.
دمودکس‌ها، انگل‌های بسیار ریزی هستند که در فولیکول‌های مو و غدد چربی پوست انسان زندگی می‌کنند. در حال حاضر، طیف گسترده ای از مشکلات مرتبط با پوست و مو با انگل‌های دمودکس در ارتباط هستند. پژوهش های علمی اخیر نشان می دهدکه این انگل‌ها می توانند موجب و یا تشدید کننده مشکلاتی از جمله آکنه، بلفاریت، روزاسه، خشکی پوست و پیری زود رس، قرمزی صورت، تغییر رنگ پوست صورت، خارش، نازک شدن و ریزش مو، شوره و … گردند.
محصولات آنجکس با پایه گیاهی و تکنولوژی پیشرفته می باشد.که در  جهت  نابود کردن انگل‌های دمودکس و کمک به برطرف نمودن مشکلات مرتبط با پوست و مو، به بازار جهانی ارائه می‌شود.و مفتخر به اخذ جايزه بهترين اختراع سال ٢٠١٢ برای اولین بار در جهان است.

تاریخچه آنجکس
PDT | آنجکس

درباره آنجکس

شرکت آنجکس سال‌های سال است که در زمینه تولید محصولات مراقبت از پوست راه‌حلی عملی برای انواع انگل‌های پوستی و بخصوص انگل دمودکس فعالیت می‌کند. و موفقیت‌های بسیاری در این زمینه کسب کرده است.
آگاهی عمومی راجع به انگل دمودکس و نقش موثر این انگل در بسیاری از مشکلات پوست و مو بسیار ناچیز است. متاسفانه بسیاری از متخصصانی که خود را با اطلاعات جدید، بروز نکرده‌اند هم از این انگل و عوارض آن نا‌‌آگاهند.
بنابراین ما در آنجکس تصمیم گرفتیم که در ضمن ارائه راه حل مقابله با این انگل مضر، با کمک مقالات متعدد دانشگاهی اطلاعات بیشتری از این انگل را در اختیار عموم بگذاریم.
شرکت آنجکس با تولید یک پروتکل منحصر به فرد برای مقابله با کنه سرسخت دمودکس به تمام کسانی که از عوارض ناشی از این کنه دست و پنجه نرم می‌کنند، می‌تواند کمک کند.

شرکت و تیم آنجکس برای تمام مخاطبانش ارزش قائل است!

ما در شرکت آنجکس به تمام مخاطبان خود اهمیت می‌دهیم. مهم نیست که شما مشتری محصولات ما هستید یا خیر، شما همواره می‌توانید از مشاورین ما در ارتباط با مشکلات پوست و موی خود مشورت بگیرید.

همانطور که گفتیم ما سال‌ها است در حال مطالعه بر روی انواع و اقسام عارضه های پوست و مو هستیم تا بتوانیم ارتباط انگل دمودکس با ایجاد و یا تشدید این عوارض را کاملاً دریابیم.

نمایشگاه محصولات تریتمنت دمودکس مایت

درباره محصولات آنجکس

محصولات آنجکس همگی بر پایه مواد طبیعی و گیاهی ساخته شده‌اند. تمام این محصولات با یک هدف کلی یعنی از بین بردن کامل کنه دمودکس و بازگرداندن شادابی طبیعی پوست و مو تولید شده‌اند. کلیه محصولات شرکت آنجکس دارای بالاترین کیفیت مواد اولیه هستند. ما در تولید این محصولات به دو عامل اصلی یعنی اثربخشی قدرتمند و نداشتن هیچگونه عارضه توجه فراوانی داشته‌ایم.
اکنون کلیه محصولات ما در عین حال که بسیار مؤثر و کارآمد هستند. آنچنان بر روی پوست و مو لطیف و بی عارضه هستند که به راحتی می توان در کل دوره مصرف آنها را بصورت روزانه مصرف کرد.
اگر از عارضه های پوست و مو مانند : آکنه، خارش، روزاسه، نازک شدن مو و ریزش مو رنج می‌برید، بخاطر داشته باشید که تقریباً تمام افراد بزرگسال میزبان کنه دمودکس می‌باشند. پیشنهاد می‌کنیم بجای خود درمانی و یا استفاده از درمان‌های بی اثر خانگی، محصولی را انتخاب کنید که مطمئن هستید این انگل را نابود می‌کند.

از مشکلات پوست یا مو رنج میبرید؟

از تراکم دمودکس خود آگاه شوید!