محصولات آنجکس دقیقا چیست و چرا باید همه استفاده کنند؟

محصولات آنجکس بر مبنای ترکیبات گیاهی و طبیعی می باشد شامل شوینده های پوست ومو (شامپو ها) و سرم و تونیک مو و اسپری ویژه تریتمنت انگل دمودکس مایت که هم زمان باید از یک دستگاه برقی به نام دستگاه “هایفرکانس” نیز استفاده شود دقیقا مانند خمیر دندان و مسواک که هر دو لازم و ملزوم هستند و باید با هم استفاده شوند تا نتیجه مطلوب و سریعتر حاصل گردد. لذا برای همه لازم است از این تکنولوژی نوین استفاده کنند، دقیقا مانند استفاده از خمیر دندان و مسواک در بهداشت دهان و دندان … استفاده از محصولات آنجکس نیز برای از بین بردن آفات پوست و مو (انگلها و کنه های دمودکس مایت) برای عموم ضرورت دارد

آیا محصولات دمودکس مایت سولوشن آنجکس برای سنین خاصی مناسب می باشد؟

درحقیقت محصولات آنجکس برای همه سنین حتی برای بچه های خردسال نیز مفید است و بهتر است همگان از آن استفاده نمایند

فواید استفاده از محصولات آنجکس چیست؟

از آنجاییکه مایتهای دمودکس، انگل های فعال در زیر ریشه مو و پوست انسان هستند و با اغلب مشکلات پوست و مو همانند: ريزش مو، كم پشت و نازك شدن مو، آكنه روزاسه، جوش، خارش، چین و چروک و پیری پوست و بسیاری دیگر از مشکلات پوست و مو مرتبط هستند و از بین بردن این آفات ضرورتی اجتناب ناپذیر می باشد، خوشبختانه محصولات آنجکس راه حل قطعی و تضمین شده ای برای برطرف نمودن مشکل دمودکس مایت به جهانیان ارائه نموده است که پیش شرطی انکارناپذیر در حل غالب مشکلات پوست و مو نیز هست

آیا محصولات آنجکس باید قبل از کاشت مو و یا سایر درمان های پوست و مو انجام شود یا بعد از آن؟

تکنولوژی “دمودکس مایت سولوشن آنجکس” هم برای پیشگیری وهم جهت حل مشکلات مذکور لازم است البته بدیهی است که “پیشگیری بهتر از درمان است”و لذا بهتر است قبل از کاشت مو یا هرگونه درمانی برای مشکلات مرتبط پوست و مو از این متد نوین استفاده گردد و به عبارتی این محصولات و این نکنولوژی مقدم برهرگونه راهکار دیگری می باشد زیرا تا این انگل از بین نرود بسیاری از این مشکلات بصورت اصولی برطرف نخواهد شد.

بطور اختصار هدف نهایی این محصولات و تکنولوژی مایت سولوشن چست؟

هدف، از بین بردن انگل های دمودکس مایت پوست و مو می باشد تا نهایتا زمینه برای زیبایی، سلامتی و جوانی پوست و مو مهیا گردد. به عنوان مثال، هدف و فایده نهایی مسواک و خمیر دندان برای انسان چیست؟ طبیعتا بهداشت، سلامتی و زیبایی دهان و دندان؟ بنابراین محصولات آنجکس هم نهایتا با ازبین بردن آفات پوست و مو، به سلامتی، بهداشت و زیبایی پوست و مو کمک می نماید.

آیا آنجکس سایر محصولات یا خدمات مرتبط با پوست و مو زیبایی را نیز ارائه می دهد؟

آنجکس مبتکر “تکنولوژی مایت سولوشن” می باشد که مفتخر به کسب بهترین جایزه اختراع سال 2012 گشته و قطعا به صنایع زیبایی و پوست و مو کمک می نماید، اما نه با کاشت مو یا جراحی پلاستیک و … بلکه با ازبین بردن انگل هایی که در پوست و موی انسان زندگی می کنند و با تراکم بالای جمعیت این انگل ها به پوست و مو صدمه وارد می نمایند مانند آفات در باغ … مثل میکروب در دهان و دندان … لذا نقش شرکت آنجکس همانند نقش شرکت دفع آفات در باغداری است، اما جهت دفع آفات پوست انسان

از کجا می توان فهمید که چه کسانی این انگل را دارند؟

باید توجه بفرمایید که بر اساس آخرین تحقیقات انجام شده (بویژه در دانشگاهای معتبر جهان و امریکا، از جمله دانشگاه کارولینای شمالی در امریکا) تمامی بزرگسالان این انگل را در پوست خود دارند اما تفاوت در تراکم جمعیت این انگل می باشد و هرچقدر جمعیت این مایتها افزایش می یابد مشکلات پوست و مو (که قبلا به چند مورد از آن اشاره شد) نیز بیشتر می شود. به عبارت دیگر از علایم و شدت مشکلات پوست و مو می توان به تراکم جمعیت مایتها و میزان حاد بود آن مشکل نیز پی برد و بین این دو موضوع ارتباط مستقیم وجود دارد.

شما از مثال باغ و باغچه استفاده نمودید، آیا می شود کمی بیشتر از این تمثیل برای ما توضیح بدهید؟

بله! در مقايسه پوست و مو با باغ و باغچه که تمثیلی بجا و مناسب می باشد می توان برای تبیین این مشکل بهره جست.
فرض کنید اگر روزى مشاهده نموديد كه گلهاى زيباى باغ شما پژمرده شده اند و يا در حال آسيب ديدن هستند (مثل ریزش و نازك شدن مو یا سایر مشکلات پوست و مو) و شما فقط آن را آب و کود می دهید (درمان های رايج پوست و مو) اما گل ها و درختان شما هنوز هم در حال از بين رفتن هستند، آنگاه شما متوجه می شوید كه باغ یا باغچه ی زيباى شما آفت زده است (انگل مو، دمودكس مايت) لذا نقش انگل عنکبوتی دمودکس مایت در پوست و سر و صورت و بدن همانند نقش حشرات، کرمها و شته ها و سایر آفات در باغ و باغچه شما می باشد
بنابراین شما باید با یک شركت کنترل و دفع آفات تماس حاصل فرماييد تا به شما كمك كند تا از شر مشكل اين آفات رهايى يابيد و سپس هنگامی که اين آفات (مايت ها) از بين بروند ضمن پيشگيري از ساير مشكلات و توقف مشكلات فعلی مرتبط با این آفات، شما زمينه را براى شادابى مجدد باغ (پوست و مو) خود فراهم نموده ايد و لذا آب و كود (سایر محصولات) هم نتيجه بهتری براى شما به ارمغان خواهد آورد.

در طول دوره تریتمنت دمودکس (مایت سولوشن آنجکس)، رعایت چه مواردی می تواند به پیشگیری از ریزش مو کمک کند؟

1. از دستگاه برقی هایفرکانسی مرتب استفاده شود.
2. استفاده از تونیک مو آنجکس فراموش نشود.
3. اسپری پی دی تی قبل از خواب فراموش نشود.
4. یکی از نکات مهم ماساژ صحیح اسکالپ (پوست سر) است که تکنیک ساده ای دارد که با نرمی انگشتان دست بصورت فشار ملایم بالا و پایین انجام شود تا به افزایش گردش خون در مویرگ های اسکالپ کمک کند.
5. تعداد دفعات شستشو ی غیر ضروری با شامپو کاهش داده شود و به جای آن تعداد دفعات دوش آب سرد (بدون مواد شوینده) افزایش یابد.
6. قبل از ساعت 10 شب بخوابید و از استرس های روحی بپرهیزید.

آیا هر شب باید سر و صورت و بدن با شامپو شسته شود؟

خیر!
بارها این نکته را متذکر شدیم که بطور کل شامپو وظیفه اش پاکیزگی کثیفی های پوست و مو است و اگر کسی پوست و مویش کثیف نیست و بوی بد نمی دهد هرگز لازم نیست مرتب از شامپو استفاده کند اگرچه آبکشی و دوش گرفتن به تنهایی و بدون شوینده حتی هر روز و یا چند مرتیه در روز هم منعی ندارد بلکه بسیار هم خوب است.
به هر حال، تعداد دفعات شستشو با شامپو متناسب با نیاز هر فرد و نوع پوست و آب و هوا و تعریق و آلودگی محیط و سایر عوامل متغییر است برای یعضی ها ممکن است هفته ای یکبار یا حتی کمتر کافی باشد اما برای عده ی دیگری شاید هفته ای چند بار یا درصورت نیاز به دلایلی که قبلا عرض شد بیشتر … هیچکسی به جز خود شخص مورد نظر نمی تواند تعداد دفعات شستشو را تعیین کند.
یادآوری می کنیم که اغلب شامپوهای موجود در بازار به انگل های دمودکس غذا می دهند و شرایط را برای تکثیر و تولید مثل مایتها فراهم می نمایند اما شامپو های آنجکس (شامپو سر و صورت و بدن آنجکس) نه تنها به انگل های دمودکس غذا نمی دهد بلکه ضمن کنترل چربی سطح پوست و پاکیزگی مورد نیاز، شرایط را برای برطرف نمودن مایتها همراه با سایر محصولات آنجکس مهیا می نماید.

موهاى من بلند و رنگ شده مي باشد وقتى از ماسك مو و يا نرم كننده استفاده نمي كنم موهام غير قابل شانه كردن مي شود. چاره چیست؟

قبل از هرچیز باید بدانیم که ساقه ی مو را زیاد نباید شست و هنگام استحمام همان آبی که از روی ساقه مو عبور می کند معمولا کافیست. بنابراین ابتدا باید بیاموزیم که شامپو برای پاکیزگی پوست کف سر (اسکالپ) می باشد نه برای ساقه مو و هر چقدر کمتر ساقه مو با مواد شوینده در تماس باشد بهتر است و کمتر آسیب می بیند اگرچه در پاسخ سوال قبل یادآوری شدیم که حتی پوست سر و صورت و بدن را نیز لازم نیست زیاد با مواد شوینده بشوییم اگرچه آبکشی با آب معمولی و خنک و بدون شوینده عادت خوبیست.
ولی بر خلاف شوینده ها و شامپوها که بیشتر برای نظافت پوست می باشد و بهتر است کمتر با موی سر در تماس باشد اما برای نرم کننده ها و کاندیشنر موضوع دقیقا برعکس می باشد یعنی کاندیشنر ها برای پوست (اسکالپ) و حتی رشد مو مضر هستند ضمن اینکه منبع غذایی برای دمودکس ها می باشند و لذا بهتر است در طول دوره تریتمنت دمودکس استفاده از کاندیشنر پرهیز شود و یا اگر نیاز مبرم می باشد فقط برای ساقه مو استفاده شود و ترجیحا اینگونه محصولات صبح ها استفاده شود چون شبها زمان فعالیت بیشتر مایتها می باشد.
در این مدت استفاده از روغن ارگانیک نارگیل (و یا مخلوطی از روغن نارگیل و روغن کرچک و ترجیحا با مقدار کمی اسپری پی دی تی) مانعی ندارد.
یادآوری می کنیم نتایج محصولات آنجکس برای سلامتی و زیبایی در دراز مدت مشهود خواهد بود و در کوتاه مدت ظرف سه ماه تریتمنت دمودکس بهتر است مدارا کنیم و کمتر از محصولات آرایشی استفاده شود تا #دمودکس ها زودتر ریشه کن شوند.
درضمن بهتر است برای رعایت بهداشت مو از شانه چوبی استفاده شود و از شانه پلاستیکی و فلزی نیز پرهیز شود.
خلاصه در طول سه الی چهار ماه دوره تریتمنت دمودکس “متد مایت سولوشن آنجکس”:
الف- محصولات آنجکس حتما شبها قبل از خواب استفاده شود.
ب- شبها هرگز از لوازم آرایش و کاندیشنر و نرم کننده و کرم های چرب برای پوست و مو استفاده نشود.
ج- اگر ملزم به استفاده از لوازم آرایش و موارد بالا هستید فقط صبح ها استفاده شود و شب پاک شود.
د- کاندیشنر و نرم کننده مو صبح ها روی ساقه مو استفاده شود و با پوست سر برخورد نکند.
ه – درصورت خشک بودن پوست و مو بهتر است از روغن نارگیل استفاده شود – هم برای پوست و هم مو – و یا مخلوطی از روغن نارگیل و روغن کرچک و ترجیحا با مقدار کمی اسپری پی دی تی.
و- تعداد شستشوی غیر ضروری کاهش و به جای آن تعداد دفعات دوش با آب سرد افزایش یابد.

آيا در طول درمان از رنگ مو ميشود استفاده كرد؟

بهتر است از رنگ مو – بویژه رنگ موی شیمایی – حداقل در دوره 3 الی 4 ماه تریتمنت پرهیز شود ولی اگر مصر به استفاده از رنگ مو هستید بهتر است: اولا صبح رنگ شود، ثانیا رنگ مو کمتر روی پوست سر بماند و بیشتر روی ساقه باشد و ثالثا بهتر است از رنگ موی گیاهی استفاده شود.

آيا اسپري پي دي تي بايد مستقيم روي پوست صورت اسپري شود يا بوسيله پنبه به صورت زده شود؟

بهتر است از پنبه استفاده نشود، به عنوان مثال می توان ابتدا کف دست که مرطوب باشد اسپری و سپس روی پوست ماساژ داده شود.

آيا هر شب بعد از استفاده از دستگاه هايفركانسي بايد مو دوباره موطوب واسپري پي دي تي استفاده شود يا وقتي به روبالشتي اسپري ميكنيم كفايت ميكند؟

بهتر است هر شب در آخرین مرحله قبل از خواب ابتدا کمی پوست مرطوب و اسپری شود. البته اسپری روی روبالشی لازم است اما کافی نیست.

زمانيكه مجبور به استفاده ضد آفتاب هستيم اشكالي ندارد از اسپري پي دي تي استفاده كرده بعد ضد آفتاب استفاده كنيم؟

بهتر است تاجاییکه ممکن است هم از ضد آفتاب پرهیز کنید و هم از نور آفتاب دوری کنید – مثلا با کلاه و چتر و … – به هر حال ضد آفتاب غذای مایتها می شود و برای پوست هم در این دوره مضر است اما مجدد اگر ناچار هستید از ضد افتاب استفاده فرمایید بهتر است صبح قبل از استفاده از کرم ضد آفتاب، کمی اسپری پی دی تی (روغن ارگانیک نارگیل هم مفید است) استفاده کنید و بعد کرم ضد آفتاب بزنید و شب هم ناچار هستید کرم را پاک بفرمایید.

براي درمان روزاسه حتما سر و صورت بايد از پي دي تي استفاده شود يافقط صورت بايد مورد استفاده قرارگيرد؟

بهتر است از اسپری پی دی تی هم برای سر و هم صورت استفاده شود البته اگر در ناحیه سر مشکلی ندارید مقدار استفاده در ناحیه اسکلپ/سر می تواند کمتر باشد. چون به هرحال دمودکس ها ممکن است از ناحیه صورت به سر مهاجرت کنند و با این کار پیشگیری می فرمایید!

برای مشکل روزاسه کدام پکیج آنجکس را باید تهیه کنم؟؟؟

محصولات آنجکس برای مصرف همگان با هر نوع عارضه پوست یا مو مرتبط با مشکل دمودکس یکسان است اما فقط نحوه ی استفاده از محصولات متناسب با نیاز افراد متفاوت است، لذا تفاوت چندانی در نوع محصولات نیست بلکه صرفا نحوه ی استفاده از محصولات تا حد جزیی متفاوت است نه خود محصولات لذا هنگام تهیه محصولات، نمایندگان آنجکس روش استفاده را هم به شما تقدیم خواهند کرد.
یادآوری: اگر چه محصولات لازم است اما به تنهایی کافی نیست بلکه استفاده از محصولات به طرز صحیح و همراه با روش ها و دستورالعمل پروتکل آنجکس بسیار مهم است. اگرچه تا حدودی نحوه استفاده و مقدار استفاده از محصولات بنا بر نوع مشکلات پوستی می تواند متفاوت باشد.
توضیح: فرض بفرمایید شما در باغچه منزلتون گل های زینتی گران قیمت دارید که کرم ها و حشراتی خاص به آن حمله کردند … به عبارتی آفت زده است و شما ناچار هستید برای شادابی و سلامت باغچه کوچک و ظریف منزلتان از شرکت دفع آفات بخواهید این آفات را با محصولات خاصشون برطرف کنند اما در جایی دیگر شخص دیگری در زمین کشاورزی یا باغ بزرگ میوه خود که گیاهان یا درختان دیگری دارد نیز دچار همین کرم ها و حشرات و آفات شده اند و آنها نیز نیاز دارند تا توسط همان شرکت دفع آفات با همان محصولات به جنگ آفات بروند ولی بدیهی است که علی رغم اینکه محصولات مورد استفاده شرکت دفع آفات برای هر دو مورد همان ترکیبات است اما روش و مقدار و میزان و غلظت و رقت آن و نحوه ی مبارزه در این دو با هم تا حدودی متفاوت خواهد بود چون درخت میوه قوی تر از گل های زینتی شما است، بنابراین تفاوت در روش است نه در نوع محصولات … مانند اینکه شما از خودکار برای نوشتن شعر استفاده فرمایید و دیگری برای نوشتن متن خبری و دیگری برای جدول ضرب و ریاضی .. در همه موارد همان خودکار است اما نحوه استفاده متفاوت است! … اینهم دو تا مثال
به هر حال برای همه موارد حداقل طی دوره سه ماهه لازم است، یعنی دوره کامل با باندل، یکی از دلایل آن این است که طول عمر دمودکس ها نیز تا سه ماه می باشد و باید همه نسل های مایتها ریشه کن شوند. بنابراین حداقل یک باندل برای هر نوع عارضه ای مرتبط با دمودکس لازم است!
توجه فرمایید: پروتکل آنجکس برای برطرف نمودن مایتهای دمودکس است و دمودکس ها نقش اصلی و جدی در تشدید و بروز و ظهور روزاسه و بسیاری از عارضه های پوستی دارند اما الزاما علت اولیه روزاسه نیستند بلکه می توانند علت ثانویه باشند و البته در اغلب موارد مهمترین نقش را دارند. لذا تا دمودکس ها برطرف نشوند امکان برطرف شدن پایدار مشکلات پوستی مرتبط با دمودکس بعید است.
درضمن وضعيت پوست با عوامل متعددي مرتبط است و مشكل دمودكس مايت غالبا هم زمان با عوامل ديگر است، لذا درصورت تراكم بالاي اين انگل، پروتکل آنجکس (مایت سولوشن) پيش شرط اجتناب ناپذير براي حل مشكلات پوستي مرتبط با مایت ها مي باشد و به عبارت بهتر، شرط لازم مي باشد ولي الزاما ممكن است شرط كافي نباشد، بنابراین موازي يا پس از اتمام مايت سولوشن ساير تريتمنت ها نيز بايد تحت نظر متخصصین ذیصلاح انجام شود، دقيقا مثل زماني كه شركت دفع آفات مشكل آفات را در باغ ما برطرف مي كند اما باغ ما هنوز نياز به مراقبت باغبان و خاك و كود و آب خوب و … نيز دارد.