شرکت نکو راه رشد در طی فعالیت های خود در چند سال گذشته موفق به اخذ مجوز های بهداشتی از سازمان غذا و دارو گردید و همچنین در سال جاری جهت کمک به مقابله با ویروس کرونا نمونه ی محصول خود را برای آزمایشگاه مرجع سازمان غذا و دارو و همچنین آزمایشگاه همکار سازمان غذا و دارو ارسال می نماید که در هر دو مورد نتیجه ی آزمایشات ضد ویروسی مثبت تایید و اعلام می شود که  محصول پی دی تی آنجکس ویروس کرونا ر از بین می برد و بدین ترتیب با اخذ نامه های صادره از این سازمان خاصیت ضد ویروسی اصلی ترین محصول خود، اسپری پی دی تی (PDT) را به اثبات رسانده و خواص  ضد ویروسی آن رسما تایید می گردد که با توجه به شرایط کنونی جوامع بین المللی و پاندمی کرونا، درصدد برآمده تا خاصیت ضد ویروسی این محصول و تاثیر آن در مقابله با ویروس کرونا را بیش از پیش به اثبات برساند.

جهت مشاهده مستندات و نامه های مذکور می توانید به لینک زیر  مراجعه فرمایید .

نامه ها و مستندات

شرکت آنجکس استرالیا در زمینه تولید و توزیع محصولات طبیعی و گیاهی مراقبت از پوست و مو فعال می باشد. این شرکت  بیش از ده سال است که محصولات خود را -که با هدف کنترل تراکم جمعیت انگل های دمودکس فرموله شده اند- به سراسر جهان عرضه می کند و در اختیار افرادی قرار می دهد که از عوارض مربوط به آلودگی دمودکس ها رنج می برند.

دمودکس یک هیره میکروسکوپی است که تقریبا در پوست همه افراد بالغ وجود دارد. با این حال اگر به دلایل مختلفی -مانند ضعف سیستم ایمنی بدن- تراکم و تجمع آنها افزایش یابد می تواند عارضه های گوناگون پوست و مو را ایجاد یا تشدید نماید. مطالعات نشان می دهند آکنه، روزاسه، درماتیت سبوره، بلفاریت، خارش پوست، ریزش مو، نازکی تارهای مو، شوره پوست و بسیاری از دیگر مشکلات مربوط به پوست و مو می توانند با تراکم بالای مایت های دمودکس مرتبط باشند. محصولات آنجکس با از بین بردن دمودکس ها، به حل این مشکلات درماتولوژیک کمک می کند.

از مشکلات پوست یا مو رنج میبرید؟

از تراکم دمودکس خود آگاه شوید!