حضور آنجکس در پنجمین کنگره بین المللی سلامت کشورهای اسلامی

پنجمین کنگره بین المللی سلامت کشورهای اسلامی، با حمایت وزارتخانه ها و تشکل های بین المللی فعال در حوزه سلامت و گردشگری سلامت در شهر تهران برگزار می گردد.

شركت نكو راه رشد (با مسئوليت محدود) نماينده رسمي شركت آنجكس استراليا،  به عنوان یکی از شرکت های فعال در حوزه سلامت و زيبايي پوست و مو، در این کنگره حضور فعالی دارد و به ارائه محصولات ضد دمودکس خود می پردازد.

هدف  از حضور آنجکس در این کنگره، علاوه بر ارتقای دانش عمومی درباره انگل های دمودکس، اعطاي نمايندگي و دعوت به همكاري از متخصصین در حوزه های مختلف سلامت و بهداشت پوست و مو می باشد.

 

مخاطبان ما برای همکاری به طور عمده شامل گروه های زیر هستند:

متخصصین پوست

تجار، بازرگانان، توزیع کنندگان محصولات دارویی و آرایشی و بهداشتی

پزشکان عمومی

داروسازان

کلینیک های تخصصی پوست، مو و زیبایی

چشم پزشکان

سرمایه گذاران (در مراقبت های بهداشتی و مراقبت از پوست)

سفیران برند

مشارکت کننده گرامی

جناب آقای / خانم
حتراماً همانگونه که مستحضرید پنجمین کنگره بین المللی سلامت کشورهای اسلامی با حضور فعالان حوزه سلامت و گردشگری سلامت کشورهای اسلامی از تاریخ 16 لغایت 18 آبان ماه 1400 از ساعت 10 تا 6 بعدازظهر، در محل مرکز همایشهای بین المللی سازمان صدا و سیما برگزار خواهد گردید.
با عنایت به اهتمام مرکز توسعه گردشگری سلامت کشورهای اسلامی جهت شبکه سازی فعالان برتر حوزه سلامت کشور بدینوسیله با افتخار از جنابعالی جهت بازدید از نمایشگاه جانبی رویداد دعوت به عمل آید. شایان ذکر است به دلیل دستورالعمل های حوزه حراست سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران کلیه مشارکت کنندگان محترم می بایست نسبت به همراه داشتن کارت ملی دقت لازم مبذول نمایند. و ضمنا فرم را کامل فرموده و ارسال فرمایند.

وعده ما 16 الی 18  آبان  ۱۴۰۰، تهران مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما، غرفه 48


Facebook


Ungex Clubhouse


Youtube


Instagram

www.ungexnrr.com


جهت مشاهده سایت رسمی کنگره کلیک کنید.

    [bws_google_captcha]